Передзвоніть мені
Виберіть мову:
  • Українська
  • English
  • Русский

Створення відеозаписів

Для створення запису з можливістю подальшого перегляду, скачування і надання загального доступу до неї, можна використовувати 2 методи:

  1. Запис на вимогу. Даний метод дозволяє в будь-який момент вручну вмикати і вимикати запис.
  2. Запис за розкладом. У цьому випадку, час початку і закінчення запису заздалегідь задається в розкладі. Запис здійснюється в циклічній формі, тобто якщо відведений дисковий простір повністю заповнено, то тоді буде виконуватися автоматична заміна старіших відеофайлів на нові. Щоб забезпечити зберігання записів, необхідно попередньо розрахувати необхідний ресурс дискового простору.

Розглянемо докладніше створення відеозаписів:

  • Запис на вимогу

Для того щоб почати запис, необхідно один раз кликнути на кнопку «REC» вибраної камери (Мал. 3.16).

Мал. 3.16

Під час запису індикатор «REC»  повинен блимати червоним кольором, що дозволяє визначити, чи йде запис.

Для зупинки запису потрібно повторно кликнути на кнопку «REC». Максимальна тривалість запису на вимогу – одна година. Якщо вам необхідно записувати довше, використовуйте запис за розкладом.

  • Запис за розкладом

Для того щоб виконати запис за розкладом, необхідно кликнути на значок «Змінити параметри камери»  (Мал. 3.16) і вибрати вкладку «Розклад» (Мал. 3.17). 

Мал. 3.17

У вікні, яке відкрилося задайте графік запису відеофайлів, кликнувши по потрібним клітинам. У рядках вибираються дні тижня, а в колонках – час доби. Для збереження вибору натисніть кнопку «Зберегти».

 

Є можливість вибрати два попередньо налаштованих графіка відеозапису:

  • Запис ведеться цілодобово, тільки в робочі дні. Для вибору цього графіка необхідно натиснути кнопку «Виділити робочі дні», потім кнопку «Зберегти».
  • Запис ведеться цілодобово, тільки у вихідні дні. Для вибору цього графіка необхідно натиснути кнопку «Виділити вихідні дні», потім кнопку «Зберегти»

 

 


Методи оплати: