Передзвоніть мені
Виберіть мову:
  • Українська
  • English
  • Русский

Партнерам

template_icon

Збільшуйте продажі і прибутковість свого бізнесу, використовуючи можливості партнерської програми iViport!

template_icon
Розширюйте власний бізнес
template_icon

Ми допоможемо Вам розвинути свій бізнес, пропонуючи Вашим клієнтам хмарне рішення для відеоспостереження – одне з кращих в світі за якістю і функціональним наповненням. Наше рішення може доповнити Ваші власні послуги або надасть прекрасну можливість для крос-продажів.

Агентська винагорода
template_icon

Наша компанія готова запропонувати агентську винагороду за клієнтів, що постійно залучаються до послуг iViport. Сервіс хмарного відеоспостереження iViport оплачується щомісяця. Це означає, що Ви отримуєте стабільний і передбачуваний дохід за пропозицію Вашим клієнтам послуг iViport.

Ми надаємо партнерам гнучкі умови для співпраці:

Залучайте нових клієнтів за рахунок безкоштовного тестового періоду. Ми даємо можливість зацікавленим користувачам переконатися в якості і надійності сервісу хмарного відеоспостереження iViport.

Виберіть зручну для Вас систему розрахунків з клієнтами. Ви можете виставляти власні рахунки, або вести розрахунки через нашу компанію.

Підтримка наших партнерів
template_icon

Ми надамо Вам необхідну експертну підтримку у розвитку Вашого бізнесу. Ми допоможемо знайти оптимальні технічні та комерційні рішення для поставлених Вашими клієнтами завдань. Ми надамо необхідні консультації щодо технічно складних питань Ваших клієнтів. Також, Ви можете скористатися об’ємистою довідковою інформацією на нашому сайті, або проконсультуватися з нашими технічними фахівцями.

Простота роботи з сервісом відеоспостереження iViport
template_icon

Ми виконуємо більшу частину завдань з налаштування обладнання для відеоспостереження. Сервіс не вимагає установки додаткового програмного забезпечення. Єдиний інтерфейс забезпечує доступ до сервісу з будь-якого місця, з будь-якого сучасного пристрою, підключеного до Інтернет.

Приєднуйтесь до партнерської програми iViport зараз.

Надішліть заявку, щоб стати партнером

Методи оплати: