Передзвоніть мені
Виберіть мову:
  • Українська
  • English
  • Русский

Налаштування UPnP на маршрутизаторах Mikrotik

За допомогою Web-браузера заходимо на інтерфейс маршрутизатора, вказавши IP адресу маршрутизатора в адресному полі (за замовчуванням IP адреси 192.168.88.1). Введіть ім’я користувача та пароль.

Мал.1

Вибираємо пункт меню “IP” (див. Мал.2).

Мал.2

Далі вибираємо підпункт “UPnP”, ставимо галочку “Enable”. Щоб настройки були змінені натискаємо на кнопку “Apply” для оновлення параметрів. Після збереження налаштувань натискаємо кнопку “Interface” (див. Мал.3).

Мал.3

У вікні натискаємо кнопку “Add New” (див. Мал.4).

Мал.4

У новому вікні вибираємо внутрішній інтерфейс (до якого підключена камера). В якості типу робимо відмітку “Internal”. Для збереження налаштувань натискаємо кнопку “Apply” і потім кнопку “Ok” (див. Мал.5).

Мал.5

Аналогічно додаємо інтерфейс, який підключений до Інтернет (тобто зовнішній інтерфейс). У новому вікні вибираємо інтерфейс, до якого підключений Інтернет). В якості типу робимо відмітку “External”. Для збереження налаштувань натискаємо кнопку “Apply” і потім кнопку “Ok” (див. Мал.6).

Мал.6

У підсумку в таблиці повинно з’явитися два інтерфейсу (див. Мал.7).

Мал.7

На цьому налаштування підтримки “UPnP” на маршрутизаторі завершено. Не забудьте дозволити використання “UPnP” на самій камері.


Методи оплати: