Передзвоніть мені
Виберіть мову:
  • Українська
  • English
  • Русский

Групування камер за категоріями

При роботі з великою кількістю камер рекомендуємо згрупувати їх за категоріями, наприклад, за місцем розташування.

Для створення нової категорії потрібно в Кабінеті користувача вибрати меню «Категорії» і в формі, що з’явилася натиснути кнопку «Створити категорію».

Далі в новій формі (Мал. 3.18) потрібно заповнити обов’язкові поля «Ім’я категорії» та «Опис категорії», після чого натиснути кнопку «Додати».

Мал. 3.18

У списку категорій з’явиться створена категорія (Мал. 3.19).

Мал. 3.19

Тепер до категорії можна додавати камери.

Для цього натисніть кнопку «Додати камеру». У вікні (Мал. 3.20) виберіть зі списку потрібну камеру (або декілька камер) і натисніть кнопки «Додати» та «Ок».

Мал. 3.20

Додані камери з’являться в списку камер даної категорії (Мал. 3.21).

Мал. 3.21

  • Якщо потрібно видалити камеру з категорії, натисніть значок «х» навпроти назви камери і підтвердіть видалення.
  • Якщо потрібно видалити категорію, натисніть значок «х» в правому верхньому куті кадру обраної категорії та підтвердіть видалення. При цьому видаляється лише категорія, камери зберігаються.
  • Якщо потрібно змінити назву категорії або її опис, натисніть значок із зображенням олівця в лівому верхньому куті кадру обраної категорії, внесіть потрібні зміни і підтвердіть зміни, натиснувши на значок із зображенням галочки.

Інший спосіб додавання камери до категорії: виберіть потрібну камеру в меню «Мої камери», натисніть кнопку зміни параметрів камери, а потім відкрийте розділ «Категорії» (Мал. 3.22).

У списку категорій виберіть потрібну категорію і натисніть кнопку «Додати».

Мал. 3.22


Методи оплати: