Передзвоніть мені
Виберіть мову:
 • Українська
 • English
 • Русский

Управління повідомленнями

Якщо ваша камера дозволяє відсилати повідомлення при виникненні певної події (наприклад, спрацював датчик руху), то можна налаштувати камеру таким чином, щоб ви отримували повідомлення не тільки на свою електронну пошту, а й у вашому профілі хмарної системи відеоспостереження від «VI-PORT». Як налаштувати відправлення повідомлень дивіться в керівництві користувача до камери.

Параметри для налаштування даного функціоналу ви можете отримати, звернувшись до служби підтримки користувачів.

Система зберігає до 100 повідомлень від ваших камер. Якщо число повідомлень перевищить 100, то нові повідомлення будуть перезаписувати старі в циклічному порядку.

 1. Перегляд списку повідомленьЩоб переглянути отримані повідомлення, перебуваючи в Кабінеті, з лівого меню виберіть пункт «Повідомлення» (Мал. 1).

  Мал. 1

  На сторінці, виводяться всі повідомлення, отримані від камер.

  Список повідомлень розділений на дві частини:

   • Повідомлення, отримані від ваших камер (Мал. 2)

  Мал. 2

   • Повідомлення, отримані від камер, до яких вам надали доступ інші користувачі сервісу (Мал. 3).

  Мал. 3

 2. Перегляд конкретного повідомленняДля перегляду конкретного повідомлення, натисніть кнопку «Детальніше» у рядку повідомлення.У спливаючому вікні ви побачите:
  • назву камери (п.1, Мал. 4);
  • дату отримання повідомлення (п.2, Ма. 4);
  • три фотознімки, які були зроблені камерою з затримкою 2 секунди (затримка налаштовується на самій камері) (п.3, Мал. 4);
  • відеозапис події з моменту, який на 10 секунд передує спрацьовуванню (п.4, Мал. 4).

  Мал. 4

  Кликнувши по фотографії, ви можете розгорнути її на весь екран. Ви також можете переглянути відеозапис в повноекранному режимі. Щоб закрити повідомлення, кликніть по хрестику в правому верхньому куті вікна (п.5, Мал. 4).

 3. Видалення повідомленьЯкщо ви хочете видалити всі повідомлення, натисніть на кнопку «Видалити всі повідомлення» (п.1, Мал. 5).Для вибіркового видалення, позначте непотрібні повідомлення та натисніть кнопку «Видалити відмічені повідомлення» (п.2, Мал. 5).

  Мал. 5

  Видалення повідомлень можливо тільки для своїх камер. Видалення повідомлень від камер, до яких вам дали доступ інші користувачі НЕМОЖЛИВО.


Методи оплати: