Передзвоніть мені
Виберіть мову:
  • Українська
  • English
  • Русский

Створення відеозаписів

Для створення запису з можливістю подальшого перегляду, скачування і надання загального доступу до неї, можна використовувати 2 методи:

  1. Запис на вимогу. Даний метод дозволяє в будь-який момент вручну вмикати і вимикати запис.
  2. Запис за розкладом. У цьому випадку, час початку і закінчення запису заздалегідь задається в розкладі. Запис здійснюється в циклічній формі, тобто якщо відведений дисковий простір повністю заповнено, то тоді буде виконуватися автоматична заміна старіших відеофайлів на нові. Щоб забезпечити зберігання записів, необхідно попередньо розрахувати необхідний ресурс дискового простору.

Розглянемо докладніше створення відеозаписів:

  • Запис на вимогу

Для того щоб почати запис, необхідно один раз кликнути на сірий значок «REC» у правому верхньому куті вибраної камери (Мал. 24).

Мал. 24

Під час запису значок «REC» буде блимати, що дозволяє визначити, в якому стані перебуває процес. (Мал. 25).

Мал. 25

Для зупинки запису потрібно повторно кликнути на значку «REC». Максимальна тривалість запису на вимогу – одна година. Якщо вам необхідно записувати довше, використовуйте запис за розкладом.

  • Запис за розкладом

Для того щоб виконати запис за розкладом, необхідно кликнути на значок «Налаштувати розклад запису» (Мал. 26).

Мал. 26

Також потрапити у вікно настройки розкладу запису можна, кликнувши на значок «Змінити параметри камери» (Мал. 27) і вибравши вкладку «Розклад запису» (Мал. 28).

Мал. 27

Мал. 28

У вікні, яке відкрилося задайте графік запису відеофайлів, кликнувши по потрібним клітинам (Мал. 29). У рядках вибираються дні тижня, а в колонках – час доби. Для збереження вибору натисніть кнопку «Зберегти».

Мал. 29

Є можливість вибрати два попередньо налаштованих графіка відеозапису:

  • Запис ведеться цілодобово, тільки в робочі дні. Для вибору цього графіка необхідно натиснути кнопку «Всі робочі дні», потім кнопку «Зберегти». (п.1 та п.2, Мал. 30).

Мал. 30

  • Запис ведеться цілодобово, тільки у вихідні дні. Для вибору цього графіка необхідно натиснути кнопку «Всі вихідні дні», потім кнопку «Зберегти». (п.1 та п.2, Мал. 31).

Мал. 31


Методи оплати: