Виберіть мову:
  • Українська
  • English
  • Русский

Хмарні рішення для дому та бізнесу

Наша компанія надає високоякісний сервіс хмарного відеоспостереження через інтернет. Ми створили і інтегрували для Вас найбільш передові розробки і сучасне обладнання в області відеоспостереження:

  • Найвища якість зображення з IP камер – до Full HD
  • Величезний функціонал сучасних систем відеоспостереження (детектори руху і звуку, запис відео за розкладом, безпечне зберігання і доступ до відеоінформації)
  • Онлайн перегляд Ваших камер відеоспостереження з будь-якої точки світу. Використовуйте зручні для Вас гаджети для роботи з сервісом.
Тарифні плани

Переваги хмарного відеоспостереження перед звичайними системами відеоспостереження

Економічність в експлуатації. Завдяки інноваційним програмним рішенням, відпадає необхідність в придбанні частини дорогого обладнання (наприклад такого, як  відеореєстратор)

Захист даних. Перегляд відеокамер доступний тільки з захищеної хмари і недоступний для сторонніх. Відеоархів знаходиться в хмарному сховищі, а не в місці зйомки відео, що зберігає інформацію навіть в разі інциденту з обладнанням в точці відеоспостереження.

Розширений функціонал. З’єднання IP і хмарних технологій дозволяє принциповим чином поліпшити і розширити функціональні можливості відеоспостереження. Спробуйте наш безкоштовний тестовий пакет і Вам не захочеться повертатися до технологій вчорашнього дня.

Відео on-line

на мобільних пристроях

Підключитися

Переваги хмарного відеоспостереження iViport

Простота і зручність. Ми робимо складні технології IP відеоспостереження і хмарні технології простими і зрозумілими для Вас. Користуйтеся нашими послугами на будь-яких зручних для Вас гаджетах: смартфонах, планшетах, ноутбуках, комп’ютерах.

Економія в експлуатації. Використання послуг iViport дозволяє відмовитися від частини дорогого відеообладнання. Також, ми пропонуємо одні з найбільш конкурентних в світі умов для вирішення Ваших завдань в відеоспостереженні.

Власна унікальна розробка. Наша компанія є розробником унікального програмного продукту в сфері IP відеоспостереження через хмару. З нами ви перестанете хвилюватися про контроль за віддаленими, але важливими для Вас подіями або людьми.

Зручний віддалений доступ до Ваших камер

Наша компанія розробила максимально зручні рішення. Віддалений онлайн-перегляд, або перегляд записів з Ваших відеокамер доступний з будь-якої точки світу.
Ви можете переглядати необхідну інформацію з десктопів, ноутбуків, планшетів або смартфонів. В системі iOS або Android. Для цього Вам потрібно закачати на Ваш гаджет відповідну програму за посиланнями нижче.

Ми працюємо для Вас і Вашого бізнесу

Передові технології iViport дозволяють нашим партнерам розширювати їх можливості з крос-продажів і пропонувати своїм клієнтам послуги з високою доданою вартістю.

Ми раді, що дедалі більше наших клієнтів оцінюють всі переваги і вигоди від послуг хмарного відеоспостереження iViport.

Стати партнером

Наші новини

Залишайтеся в курсі наших новин і пропозицій

Усі новини
Останні новини

Виберіть свій пакет

Сервіс хмарного відеоспостереження через інтернет iViport пропонує сучасну, багатофункціональну і безпечну систему відеоспостереження за справедливу ціну.

Для корпоративних клієнтів ми надаємо гнучкі і кастомізовані умови оплати послуг, в залежності від спектру необхідних послуг. Якщо Ваші потреби з відеоспостереження  припускають кастомізацію послуг, Ви можете розрахувати їх вартість на спеціальному калькуляторі, зареєструвавшись в Особистому кабінеті абсолютно безкоштовно.